do kasy suma: 0,00 zł
img
+48 58 300 08 17
+48 690 449 548
Pon - Pt: 8:00 - 18:00, Sobota 8:00 - 15:00

Gwarancja

Gwarancja w sklepie internetowym Arena Łazienek

 

Robiąc zakupy w sklepie FEMAX nabywają Państwo prawa z tytułu gwarancji i rękojmi, zgodnie z przepisami prawa. Długość okresy gwarancji podana jest na karcie produktu i/lub w dokumentacji dołączonej do zamówienia, ew. na stronie producenta.


Jesteśmy autoryzowanym i bezpośrednim dystrybutorem wszystkich oferowanych przez nas marek. Kupując u nas masz gwarancję legalnego pochodzenia oraz najwyższej jakości produktu.

 

Wszystkie oferowane przez nas towary pochodzą bezpośrednio od ich producenta - bez żadnych pośredników.


Podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli paragon lub faktura VAT.

Jakiekolwiek problemy techniczne rozwiązywane są przez autoryzowane placówki serwisowe na terenie Polski (wskazane przez producenta/importera), których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej producenta/importera.

Jeżeli produkt posiada kartę gwarancyjną produktu i nie została ona wypełniona przez obsługę naszego sklepu, jest ona również ważna z dowodem zakupu.


Na życzenie Kupującego istnieje możliwość wypełnienia przez obsługę sklepu karty gwarancyjnej produktu, o ile taka jest do niego dołączana. W takim przypadku prosimy po rozpakowaniu przesyłki o przesłanie jej na nasz adres. Wypełnioną kartę niezwłocznie Państwu odeślemy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl